لاستيك و پلاستيك انتشارات فلزات موادشيميايي (رنگ و رزين) ماشين آلات صنعتي قطعات كاربردي ماشين آلات قطعات كاربردي صنعتي
 آبكاري مدل سازي شات بلاست و سندبلاست حكاكي و پالتوگراف د نده زني جوش كاري پوليش كاري
 تزريق پلاستيك خم-برش ِ نوردكاري قالبسازي و CNC تراشكاري و صفحه تراشي عمليات حرارتي پرسكاري ريخته گري
 فلزپاشي ابزاركاربردي صنعتي قطعات صنعتي ماشين ابزار دست دوم ماشين ابزار دست اول تعمير دستگاههاي جانبي اتوماسيون
 تجهيزات اداري تجهيزات و لوازم اتومبيل موارد ديگر صنايع الکترونيک انتشارات منسوجات پتروشيمي
 موارد ديگر
امروزه تمامي شرکتهاي پيشرو برآنند تا در معرفي و تبليغ خدمات و محصولات خود با استفاده از ابزارهاي نوين گامي از ديگران جلوتر باشند.
مالتي مديا يکي از بهترين ابزارهاي تبليغاتي و اطلاع رساني در دنياي مدرن مي باشد ، مالتي مديا در حقيقت کاتالوگ چند رسانه اي است که به عنوان معرفي شرکت ، تبليغ محصولات ، آموزش ، استفاده در سمينارها و اطلاع رساني استفاده مي شود.

داشتن يک CD مالتي مديا که معرف خدمات و فعاليتهاي شما باشد از هر کتابچه، بروشور يا کاتولوگ چاپي جذابتر بوده و به علاوه هزينه کمتري در پي دارد.

مالتي مديا براي دانشجويان , صاحبان شرکتها و همه اقشار مردم ميباشد. به عنوان مثال دانشجويان و يا جويندگان شغل ميتوانند رزومه کاري خود را با استفاده از مالتي مديا و از طريق اينترنت و يا مستقيم به جامعه نشان دهند. برخي از نمونه ها با حجم کم و قابل ارسال از طريق اينترنت بوده و برخي ديگر نياز به کار گروه کاري دارد. شما درهر جا که هستيد ميتوانيد يک مالتي مديا سفارش دهيد

شما مي توانيد از اين پس به جاي کارت ويزيت به مشتريان و بازديد کنندگان خود در نمايشگاهها ، سمينارها و ... يک Bussiness Card از مالتي مديا شرکت خود را هديه دهيد.
ما CD مالتي مدياي شما را که آميزه اي است از کار گرافيک، موسيقي،جلوه هاي تصويري، برنامه نويسي و متن هاي تخصصي با کيفيتي عالي و متناسب با فعاليت شما طراحي مينماييم.

کاتالوگ مالتي مديا هيچ گونه محدوديت از نظر حجم (در مقايسه با وب سايت) ، انيميشن هاي 2 بعدي و 3 بعدي ، نمايش فيلم ، گفتار ، موسيقي و ... ندارد.

ما از تمامي عناصر موثر در جذب و جلب مشتري از جمله متن مناسب، موسيقي، انيميشن دو بعدي و سه بعدي، افکت‌هاي تصويري و ... استفاده مي‌نمايد تا شما در معرفي خدمات خود چند گام جلوتر از ديگران باشيد.

مالتي مديا بر اساس حجم کار و کاربرد شما در انواع CD هاي معمولي ، Mini CD و Business Card و ... تکثير و با پک هاي بسيار زيبا و مقرون به صرفه عرضه مي شود.

خواهشمنديم جهت دريافت اطلاعات تکميلي و سفارش با ما تماس بگيريد.
شمار تلفن تماس : 88 46 61 44 (021)
صفحه اصلی | خدمات و فعالیت ها | درج آگهی و ارئه اطلاعات | مشاوره رایگان | بازاریابی اینترنتی | پروژه های نمونه | جستجو | درباره ما  |  تماس با ما  |  English